time remaining
status COMPLETED
sharing
REWARDS
1.  Najlepší riešitelia získajú možnosť zažiť 3 dni s Riaditeľom vybranej pobočky Tatra banky a odkonzultujú si svoje CV s HR generalistom

Pomôž nám zlepšiť finančnú gramotnosť SlovenskaBuď súčasťou zmeny a navrhni ako by si inovatívnym spôsobom zvýšil finančnú gramotnosť ľudí okolo seba!
Aká by mala byť úloha bánk pri zvyšovaní finančnej gramotnosti? V súčasnosti máme v Tatra banke nástroj - Finančná diagnostika. Navrhni spôsob, ako by si tento nástroj uchopil tak, aby bol použiteľnejší alebo skús navrhnúť rovno nástroj nový!

CHALLENGE


1. Presurfuj web a zisti všetko čo sa dá o finančnej gramotnosti. Informácie a zároveň inšpirácie hľadaj aj na weboch spoza hraníc. Prehľady, štatistiky, prieskumy a ich výsledky ti odhalia, ako je Slovensko o finačnej gramotnosti informované.   

2. Navštív ktorúkoľvek našu pobočku a nechaj si urobiť snímku finančného zdravia. Získaš aktuálne informácie o spôsobe realizácie finančnej diagnostiky a zároveň inšpiráciu pre svoje riešenie. Viac informácií najdeš na:

http://www.tatrabanka.sk/tlacova-sprava/5030041/financna-diagnostika.html

Finančnú diagnostiku ti urobia na každej pobočke na počkanie a zadarmo, či si alebo nie si klientom Tatra banky. Ak si však trúfaš na vypracovanie zadania aj bez návštevy pobočky, môžeš tento krok preskočiť.   

3. Navrhni vlastný spôsob, ktorým by si jasne a pútavo odkomunikoval informácie o finančnej gramotnosti (finančné zdravie, zdravá úverovateľnosť a pod.) Máš teda jasný cieľ - čo najviac zvýšiť finančnú gramotnosť. Akým spôsobom? To je len na Tebe!


ADDITIONAL INFORMATION:

Podľa čoho budeme Challenge vyhodnocovať?
1. Inovatívnosť
2. Realizovateľnosť
3. Forma spracovania


WINNERS

Kamil Kubík
1st place
Ingrid Lysicanova
2nd place
Jozef Bedlek
3rd place