time remaining
status COMPLETED
sharing
REWARDS
1.  Zážitková poukážka podľa vlastného výberu v hodnote 300 EUR + možnosť realizovať svoje nápady s projektovým tímom HPE
2.  Zážitková poukážka podľa vlastného výberu v hodnote 150 EUR
3.  Poukážka na nákup kníh podľa vlastného výberu v hodnote 50 EUR

Počul si už o tom, že svetový líder HP sa rozdelil na dve firmy a vznikla nová firma Hewlett Packard Enterprise? Nie? Pomôž nám túto novinku predstaviť slovenskému trhu!Odprezentuj nám Tvoj nápad ako najlepšie zatraktívniť Hewlett Packard Enterprise študentom a mladým ľuďom.
Nápady mladých ludí su pre nás dôležité, čo dokazuje aj fakt, že 90% všetkých novonastupujúcich kolegov tvorí generácia Y (1985-1995). Hewlett Packard Enterprise ako nová firma na svetovom ale aj slovenskom trhu hľadá každého kreatívneho študenta, ITčkára, salesáka či businessmana.

Pomôž nám pripraviť riešenie ako nápadito a originálne zviditeľniť novú značku a HPE ako atraktívneho zamestnávateľa pre dalšie generácie. 
 
   

CHALLENGE


Odprezentuj nám Tvoj nápad alebo kreatívnu kampaň ako najlepšie predstaviť a zatraktívniť Hewlett Packard Enterprise študentom a mladým luďom na slovenskom trhu.

Limitácie
Hľadáme kreatívne a inovatívne riešenia k zvýšeniu povedomia novej značky, a preto sme ti limitovali rozpočet na 1 000 EUR. Plán musí byť realizovateľný na slovenskom trhu. 

Odmena
Najlepšie nápady nielen zaujímavo oceníme, ale autori nápadov dostanú aj šancu ich zrealizovať spolu s naším tímom, či dokonca získať možnosť platenej stáže.   

ADDITIONAL INFORMATION:

V prílohe nájdeš informácie k Hewlett Packard Enterprise stratégii, ktorá musí byť zohľadnená v tvojom pláne.

Hewlett-Packard Slovakia, s.r.o.
HPE Aditional Info Challengest

Krátke video o novej firemnej stratégii nájdeš na https://www.youtube.com/watch?v=GW93cz-3MRU  

Viac informácii a ďalšie pracovné príležitosti v HPE môžeš nájsť aj na https://jobangels.co/HPE
   
Kritéria hodnotenia
Challenge nie je limitovaná ani veľkosťou,obsahom či formátom. Vítame všetky kreatívne a inovatívne riešenia. Pri samotnom hodnotení budeme prihliadať hlavne na:
  • Realizovatelnosť
  • Odozva u mladých ludí
  • Inovatívnosť
  • KreatívnosťWINNERS

František Korček
1st place
Denis Kovačovský
2nd place
Silvia Gulacova
3rd place