time remaining
status COMPLETED
sharing
REWARDS
1.  Apple Iphone

ČSOB Poisťovňa Challenge 2016 - Pobočka poisťovne 21. storočia? What’s The Future!Žiješ si bezstarostný študentský život, kúpil si si prvé auto, nebývaš na intráku, ale s kamošmi na priváte a počas prázdnin cestuješ a brigáduješ. Pomyslel si popritom aj na poistenie? Upútala Ťa v poslednej dobe pri prechádzke mestom vzhľad pobočky nejakej banky, poisťovne či cestovnej kancelárie? Už len pri predstave návštevy takéhoto miesta ťa strasie. Neatraktívny priestor, kopa papierovačiek a „vždy ochotná“ pani, ktorej sa už nikdy nezbavíš. „Prečo tá ČSOB nepríde s niečím, čo by ma neodradilo k nim vojsť. Čo takto...“
Úlohou tejto Challenge je navrhnúť, čo by Ťa prilákalo do pobočky Komerčnej poisťovne v 21. storočí. Akú konkrétnu inováciu/e by mala pobočka poisťovne poskytnúť mladému človeku, aby ho exteriér pobočky prilákal vojsť a zároveň, aby ho interiér pobočky (technológia, zariadenie, personál atď.) zaujal rozmýšľať o poistení napr. svojich ciest počas študijných pobytov a letných brigád v zahraničí.

Porozprávaj sa o Tvojom návrhu s priateľmi a vytvorte novú pobočku poisťovne 21. storočia!        

Tvoje dostupné zdroje sú:
www.csob.sk;
https://www.csob.sk/zoznam-produktov/poistenie
www.csobpojistovna.cz

CHALLENGE


Očakávame, že nám pošleš Ty, alebo Tvoj max. 3 členný team 5 min. video alebo prezentáciu (nie viac ako 15 strán) s Tvojim návrhom pobočky poisťovne 21. storočia.

V Tvojej prezentácii predstav:

  • Návrh Tvojej inovácie, predstav 1 – 3 inovatívne nápady, ktoré prinesú úžitok tebe aj ČSOB,
  • dôvod, prečo svoju inováciu pokladáš za najlepšiu.
Počas hodnotenia sa zameriame na kreativitu a reálnosť inovácie. Kľúčové budú presvedčivé fakty, ktoré Ťa viedli k Tvojmu návrhu.

Hodnotiacou komisiou je Innovation Team ČSOB Poisťovne
Innovation Team vyberie troch finalistov, ktorí prídu bojovať o víťazstvo v „ČSOB Poisťovňa Challenge 2016“ osobne do priestorov centrály ČSOB Poisťovne v Bratislave. Po prezentácii Innovation Team vyberie 1 víťaza, ktorý postúpi na:  

2-dňový „Hot House“ na Zochovej Chate, Modra, KDE SA ROZHODNE O VÍŤAZOVI!

Cieľom 2-dňového Hot House je nájsť víťaza inovácií ČSOB Poisťovne roku 2016 a možnosť byť súčasťou realizačného teamu vlastného inovatívneho nápadu.  

Víťazný team z „ČSOB Poisťovňa Challenge 2016“ sa stretne s ďalšími tromi súpermi, ktorí postúpili do „Hot House“ z ČSOB Poisťovne. V „Hot House“ dostane každý postupujúci team priestor na dopracovanie svojich inovatívnych návrhov a prezentáciu členom prestavenstva ČSOB Poisťovne a Innovation Teamu ČSOB Poisťovne. Zároveň získaš možnosť stráviť čas so zaujímavými ľuďmi, prezentáciami úspešného Start up projektu na Slovensku a získať hneď niekoľko pracovných zručností.    

Víťaz inovatívneho teamu 2016  zároveň získa IPhone v hodnote do 700€ (v závislosti od aktuálnej ceny).

ADDITIONAL INFORMATION:

Kontaktná osoba na strane ČSOB Poisťovne:

Zuzana Jakubcová zujakubcova@csob.sk
Michaela Pardubská mpardubska@csob.sk  


WINNERS

Dávid Mantič
1st place