time remaining
status COMPLETED
sharing
REWARDS
1.  300 EUR - Darčeková karta TB
2.  50 EUR - Darčeková karta TB

RAZ VIDIEŤ JE LEPŠIE AKO STOKRÁT POČUŤ... AJ V TATRA BANKE!Bankovníctvo je často považované za „nudné“, „pomalé“ či „strohé“, je to však ten správny pohľad na vec?
Porozmýšľaj, ako by Tatra banka mohla zaujať študentov hneď dvoma spôsobmi – ako banka s účtom pre študentov ale aj miesto, kde sa dá pracovať.


CHALLENGE


Keďže videá dnes hýbu svetom a podobne je to aj u nás. Tvojou úlohou je navrhnúť video, ktorým by si odprezentoval/a a zviditeľnil/a Tatra banku medzi mladými. Ale nie len ako banku pre študentov, ale aj ako možného zamestnávateľa!

Nemáš skúsenosti s natáčaním videí? To vôbec nevadí! Ako výstup očakávame práve návrh scenára. Aby Tvoj výstup bol čo najrelevantnejší, odporúčame urobiť si malý prieskum v určenej vekovej skupine – zistiť, čo ich zaujíma. Nezabudni odôvodniť, prečo má práve Tvoje riešenie vyhrať. Video by malo:

  • trvať 2 – 5 minút
  • byť stručné, zachytiť podstatu veci
  • odlíšiteľným a pútavým spôsobom ukázať, že banka môže byť viac ako len účet 
  • osloviť najmä 15 – 26 ročných
  • prilákať budúcich zamestnancov a klientov Tatra banky

Stačí, ak nám pošleš rozpracovaný námet, popísaný dej, príbeh. Ideálne spracované v prezentácii. Svoj scenár doplň o vizuálne pomôcky, náčrty, predstavy... Ak si trúfneš, navrhni nám aj kde a ako by sa toto video malo točiť/šíriť.  


ADDITIONAL INFORMATION:

Riešenia posúdime a najlepší riešitelia budú pozvaní do Tatra banky, aby svoj nápad odprezentovali priamo pred hodnotiacou komisiou.

Vyhodnotenie prebehne v Tatra banke 19.05. dopoludnia.


Ak sa nám Tvoj nápad zapáči, sme otvorení ďalšej spolupráci. 

WINNERS

Patrik Ondrejech
1st place
Lucia Sipkovska
2nd place