time remaining
status ACTIVE
sharing
REWARDS
1.  130 EUR pre ** 30 najlepších riešiteľov ** Preplatenie cestovného do výšky 130 EUR (viac informácií nižšie)

Snívaj svoje sny so Swiss ReÍsť do Indie? Vyliezť na Mount Everest? Založiť startup, podnikať? Trénovať crossfit …?

Predstav si, že svet zastal a ty si získal všetok čas a prostriedky na realizáciu Tvojich tajných snov. Čo by to bolo? Rozhodnutie je na Tebe. Nezabudni ale, že na Tvoje sny číhajú rôzne nástrahy a riziká. Možno nevieš čo môžeš zjesť a čo nie, možno dostaneš výškovú chorobu, možno sa Ti nepodarí byť ziskový, možno Ti nepríde dosť ľudí na kurz, alebo možno…

Vymysli nový, zaujímavý poistný produkt, ktorý Ti Tvoj sen poistí :)


CHALLENGE


  • Aký je Tvoj sen? Aké rizikové situácie by mohli pri jeho realizácii nastať? (max. 300 slov)
  • Poď spolu s nami vymyslieť zaujímavý poistný produkt, ktorý by zmiernil alebo odstránil riziká z Tvojho sna. Popíš ako má fungovať.
  • Prečo by si mal zákazník takéto poistenie kúpiť? Daj nám dôvody, ktoré by presvedčili Teba.

Kritéria hodnotenia:

  • Originalita nápadu, inovatívnosť a kreativita. Neboj sa byť odvážny/a.
  • Použiteľnosť produktu, relevantnosť pre zákazníka.

Riešnie môžeš odovzdať v akomkoľvek formáte (textový dokument, tabuľka, prezentácia, video...).


ADDITIONAL INFORMATION:

Ceny v hodnote 130 EUR budú odovzdané 30 najlepším riešiteľom. Tvoja šanca uspieť je naozaj priaznivá, preto s riešením neváhaj!

Sme Swiss Re, patríme medzi svetových lídrov v zaisťovníctve a poisťovníctve. Je to naša vášeň, rovnako ako starostlivosť o naše životné prostredie. Aj preto má každý zamestnanec možnosť kupovať ekologické produkty s 50% príspevkom spoločnosti ako napríklad bicykel, domáce spotrebiče, predplatný lístok na integrovanú dopravu a električenku. O tento benefit sa chceme podeliť aj s Tebou!

Tvoja cena za úspešné vyriešenie bude preplatenie električenky, lístka na integrovanú dopravu alebo iných lístkov na dopravu do maximálnej výšky 130 EUR. Lístok/y si budeš môcť kúpiť hneď po uzavretí a vyhodnotení challenge, najneskôr však do 31.10.2018. Ceny budeme odovzdávať osobne na záverečnom evente vo Swiss Re v Bratislave, ktorý sa bude konať v stredu 10.10. od 15:00 - 17:00 (adresa Twin City B, Mlynské nivy 12, Bratislava). Finančná úhrada električenky alebo lístka prebehne v nasledujúcich dňoch po evente. Ak sa ti do 130 EUR zmestí električenka aj spiatočný lístok na event, radi uhradíme oba lístky.