time remaining
status ACTIVE
talent scout
REWARDS
1.  250 EUR
2.  150 EUR
3.  100 EUR

HENKEL SLOVENSKO Tvoj budúci zamestnávateľ? To znie fajn! #HenkelSlovenskoPredstav si, že hľadáš Tvoj prvý job. Pošleš pár CV-čiek a získaš pár ponúk... Jedna z nich je aj od HENKEL SLOVENSKO. (Ne)poznáš? Chceš vedieť viac a tak sa opýtaš kamošov...

Challenge môže začať!


CHALLENGE


Step no.1 

Opýtaj sa svojich kamošov ako vnímajú HENKEL SLOVENSKO ako zamestnávateľa. Poznajú ho? Čo si myslia? Čo vedia? Spracuj to jednoducho svojím mobilom. Ako? Natoč krátke videá s ich odpoveďami. (Podmienka: chceme od Teba aspoň 5 odpovedí)

Step no.2 

Navrhni ako by si značku HENKEL SLOVENSKO zviditeľnil a odprezentoval ako atraktívneho zamestnávateľa.  Ako? Kde? Akým spôsobom? Kreativite sa medze nekladú.

Step no.3

Si na Insta? Máš nastavený verejný profil? Zverejni post s „#HenkelSlovensko“ o tom, že si sa zapojil do našej aktuálnej challenge... Post, ktorý bude mať najviac like-ov odmeníme extra cenou – výbavička našich Beauty Care produktov.

Tešíme sa na Tvoje inšpiratívne nápady! 

#HenkelSlovensko #DreamJob #ChallengeADDITIONAL INFORMATION:

Najlepších riešiteľov Henkel challenge pozveme k nám na bratislavský office, aby nám svoje riešenie predstavili.

Tešíme sa na stretnutie s Tebou! Prečo video? V korporácií čítame... e-maily, správy, reporty a rôzne dokumenty. Pozretím videa lepšie „navnímame“ odkazy, ktoré nám mladí ľudia prostredníctvom videa sprostredkujú. Ubezpečujeme ťa, že videa ďalej šíriť nebudeme.