time remaining
status COMPLETED
sharing
REWARDS
1.  300 EUR

Navrhni logo pre Duálne vzdelávanie Tatra bankyOpäť udávame trend – ako prvá banka na Slovensku prinášame možnosť duálneho vzdelávania pre študentov obchodných akadémií a stredných odborných škôl.

Už od septembra 2018 v Tatra banke pôsobia prví študenti, ktorí  sa popri škole pripravujú na povolanie bankárov. 

Veríme totiž, že práve duálne vzdelávanie a teda dlhodobá spolupráca a príprava našich budúcich kolegov nám pomôže nielen osloviť mladé generácie pre prácu v banke, ale aj búrať mýty o bankovníctve.


CHALLENGE


Takýto projekt potrebuje svoju identitu. A na to potrebujeme Tvoju pomoc! Navrhni logo, ktoré zhmotní duálne vzdelávanie Tatra banky.

Ako na to?

Naštuduj si systém duálneho vzdelávania a rovnako prosím spoznaj Tatra banku, jej vizualitu a spôsob komunikácie.

Pri tvorbe loga mysli na to, aby sa dalo použiť v rôznych formátoch a materiáloch. Tvoj dizajn sa môže objaviť na reklamných predmetoch, kancelárskych potrebách či oblečení. Máš už nejaký konkrétny nápad, ktorý sa týka využiteľnosti tvojho návrhu, napríklad na akých predmetoch a kde všade by si ho rád videl? Zahrň to do svojho riešenia.

Okrem toho maj na mysli aj to, že logom chceme označiť pobočky, v ktorých beží Duálne vzdelávanie – v rámci tohto označenia potrebujeme, aby tvoj vizuál obsahoval slovné spojenie: „Pracovisko praktického vyučovania.“ Tiež by sme chceli verziu loga, ktorým by sme vedeli odlíšiť študentov na našich pobočkách – vo forme nažehľovačky alebo odznaku. Dizajn, tvar, farba a materiál je len na tebe.

Vo svojej kreativite sa neobmedzuj. Jedinou podmienkou zostáva, že logo duálneho vzdelávania Tatra banky by malo byť jednoduché, no výstižné.

Svoj návrh dizajnu loga nám môžeš dodať vo formáte nakreslenej skice, návrhu zo skicára alebo ako súbor z dizajnového programu. Taktiež vytvor prezentáciu, v ktorej nezabudni popísať aj to, čo ťa inšpirovalo, kde by si svoje logo použil, atď. 

Už teraz sa tešíme na Tvoje riešenie. V prípade, že práve Ty postúpiš do užšieho výberu, svoje riešenie nám budeš môcť detailnejšie odprezentovať na osobnom stretnutí v Tatra banke. Rezervuj si preto už teraz popoludnie 21.03.2019.


Zaujala Ťa téma duálneho vzdelávania, ale na tvorbu loga sa necítiš? Nevadí. Tento rok sa ponesie v znamení „duálu“ takže už teraz sa môžeš tešiť na našu ďalšiu výzvu! ;)

Okrem toho sa našu Duálnu akadémiu môžeš prihlásiť aj ty sám:
https://www.profesia.sk/praca/tatra-banka/O3613892ADDITIONAL INFORMATION:

Podľa čoho budeme Challenge vyhodnocovať?

1. Inovatívnosť

2. Realizovateľnosť

3. Forma spracovania


Kto bude Challenge vyhodnocovať?

Porota pozostáva z odborníkov na marketing, duálne vzdelávanie a manažérov Tatra banky.

Pomocné linky:

http://www.dualnysystem.sk/ https://www.tatrabanka.sk/sk/o-banke/dolezite-dokumenty/logo-banky.html
WINNERS

Lukas Rausz
1st place