time remaining
status COMPLETED
sharing
REWARDS
1.  300 EUR

Navrhni „starter pack“ pre študentov Duálnej akadémie Tatra bankyUž od septembra 2018 v Tatra banke pôsobia prví študenti, ktorí  sa popri škole pripravujú na povolanie bankárov. Títo študenti majú viac ako 18 rokov a pripravujú sa v rámci takzvaného nadstavbového štúdia. V septembri 2019 zároveň prvýkrát privítame na pobočkách prvákov obchodných akadémií, ktorí sa tak na celé obdobie strednej školy stanú "Tatrabankármi".


CHALLENGE


Unikátny projekt si zaslúži svoju identitu. Z prvej výzvy tohto roka nám ľudia, ako si TY, navrhli logo. Teraz sa na teba obraciame s ďalšou výzvou. Pomôž  nám privítať nových žiakov/študentov duálneho vzdelávania u nás v Tatra banke. Zober naše logo a vytvor štartovací balíček, ktorý bude obsahovať základné vybavenie, s ktorým sa u nás v Tatra banke budú cítiť ešte lepšie. A obsah tohto balíčka navrhneš ty!

Ako na to?

Naštuduj si systém duálneho vzdelávania a rovnako, prosím, spoznaj Tatra banku, jej vizualitu a spôsob komunikácie. Pri premýšľaní nad obsahom balíčka maj na pamäti, že na každom predmete chceme mať logo duálneho vzdelávania, ktoré pre nás navrhol Lukáš Rausz.

Logo Duálneho vzdelávania

Vo svojej kreativite sa neobmedzuj. Jedinou podmienkou zostáva, aby všetky predmety boli v súlade s brandom Tatra banky. Pokiaľ ide o náklady, jeden balíček by nemal presiahnuť hodnotu 30€. V kreatívnom procese nezabúdaj na svoju cieľovú skupinu/skupiny. Potrebuje  podľa Teba iný balíček prvák na strednej ako prvák na nadstavbovom štúdiu? Ak áno, prispôsob tomu svoj návrh.

Svoje návrhy nám dodaj vo forme prezentácie, v ktorej nezabudni popísať aj to, čo ťa pri práci inšpirovalo, ako by si jednotlivé súčasti štartovacieho balíčka použil, atď. 

Už teraz sa tešíme na Tvoje riešenie. V prípade, že práve Ty postúpiš do užšieho výberu, svoje riešenie nám budeš môcť detailnejšie odprezentovať na osobnom stretnutí v Tatra banke. Presný čas stretnutia ešte upresníme. Prebehne v júli 2019.

 

Zaujala Ťa téma duálneho vzdelávania, ale na návrh uvítacieho balíčka sa necítiš? Nevadí. Tento rok sa nesie v znamení „duálu“ takže už teraz sa môžeš tešiť na našu ďalšiu duálnu výzvu! Okrem toho sa našu Duálnu akadémiu môžeš prihlásiť aj ty sám: https://www.profesia.sk/praca/tatra-banka/O3613892 .


ADDITIONAL INFORMATION:

Podľa čoho budeme Challenge vyhodnocovať?

1. Inovatívnosť

2. Realizovateľnosť

3. Forma spracovania


Kto bude Challenge vyhodnocovať?

Porota pozostáva z odborníkov na marketing, duálne vzdelávanie a manažérov Tatra banky.

Pomocné linky: http://www.dualnysystem.sk/ https://www.tatrabanka.sk/sk/o-banke/dolezite-dokumenty/logo-banky.html
WINNERS

Ivona Kožehubová
1st place