time remaining
status COMPLETED
talent scout
REWARDS
1.  350 EUR
2.  250 EUR
3.  100 EUR

Navrhni komunikačnú stratégiu pre Galériu SPPMiluješ umenie? Miesta plné inšpirácií? Jedno také miesto máme - Galéria SPP - priestor pre umelcov z rôznych oblastí. Pomôž nám Galériu SPP predstaviť mladším,  starším, všetkým..., ktorí chcú spoznávať a rozvíjať svoje umelecké cítenie.


CHALLENGE


Navrhni Tvoj spôsob efektívnej a kreatívnej komunikácie, ktorá pritiahne pozornosť a zvýši záujem o Galériu SPP. Urob si to po svojom, navrhni čo by si zmenil a čo Ti v Galérii chýba.  Skôr ako sa pustíš do kreovania nápadov a návrhov, príď si Galériu SPP pozrieť osobne.

Ako na to?

Navštív našu Galériu, prečítaj si o nej na spp.sk a na Facebooku. Opýtaj sa svojich kamošov a známych či Galériu SPP poznajú a či tam už boli. Zisti čo ich zaujalo najviac a kde sa o Galérii dozvedeli.

To čo zistíš použi a zapracuj do Tvojho riešenia a navrhni Tvoju komunikáciu na propagáciu Galérie SPP. Úlohou je navrhnúť obsah, hlavnú ideu, formu (aké nosiče), načasovanie  a komunikačné kanály, teda kde oslovíš nových návštevníkov. Hľadaj medzi mladými, staršími, zvedavcami, fajnšmekrami, umenia chtivými jedincami. Môžeš mať rôzne návrhy pre rôzne cieľové skupiny. 

Tešíme sa na Tvoje inšpiratívne nápady!


ADDITIONAL INFORMATION:

Tvoj návrh spracuj vo forme prezentácie (ppt, pdf).

Tie najlepšie nápady si radi vypočujeme aj osobne. Presný termín odkomunikujeme v dostatočnom predstihu.

 

Podľa čoho budeme Challenge vyhodnocovať?

1. Idea

2. Kreativita

3. Realizovateľnosť WINNERS

Pavol Banáš
3rd place