time remaining
status COMPLETED
sharing
REWARDS
1.  300 EUR

Navrhni promo pre Tatra banku a poď s nami na Night of ChancesV Tatra banke veríme, že len učebnice a prednášky na univerzite nestačia a ku kvalitnému vzdelaniu patrí aj silné spojenie s praxou. Preto sa, okrem iných aktivít, už roky zúčastňujeme eventu Night of Chances.


CHALLENGE


O čom je Night of Chances?

Celý jeden večer môžu tí najaktívnejší študenti stráviť v spoločnosti inšpiratívnych ľudí, zodpovedných firiem a nových vedomostí z ich odboru. Night of Chances im prináša skúsenosti pracovného trhu, rozoberá najaktuálnejšie témy pod taktovkou odborníkov z praxe a vzdeláva ich na skutočne profesionálnej úrovni.

Okrem panelovej diskusie, workshopov a speed-datingu máme ako Tatra banka na Night of Chances každoročne aj stánok, v ktorom na študentov čakajú s insiderskými informáciami špecialisti z atraktívnych oddelení v banke, spolu s našimi recruitermi a HR business partneri.

Night of Chances je pre študentov ideálnou šancou nájsť si job či stáž. Preto by sme chceli spoznať tvoj názor na to, akým spôsobom by sme ich mali oboznámiť s Tatra bankou ako zamestnávateľom.

Priprav aktivity pre študentov, navrhni reklamné predmety, vymysli súťaže, skrátka: príď s nápadom, ako zviditeľniť stánok Tatra banky na Night of Chances.

Ako na to?

Naštuduj si všetky potrebné informácie o Night of Chances, o verziách Business, ako aj IT – zúčastňujeme sa oboch formátov. Preskúmaj taktiež cieľovú skupinu – akí študenti chodia na takéto eventy? Koľko majú rokov, čo študujú? Čo ich baví? Vytvor online dotazník, anketu na Facebooku, pýtaj sa cez Instagram stories - vo svojej kreativite sa neobmedzuj.

Svoje návrhy nám dodaj vo forme prezentácie, v ktorej nezabudni popísať aj to, čo ťa pri práci inšpirovalo. Vo svojom návrhu nezabudni prihliadať aj na aktuálnu situáciu. Forma event-u môže byť online, offline alebo aj ich spoločná kombinácia.

Už teraz sa tešíme na Tvoje riešenie. V prípade, že práve ty postúpiš do užšieho výberu, svoje riešenie nám budeš môcť detailnejšie odprezentovať odborníkom z Tatra banky. Presný čas a formu stretnutia ešte upresníme podľa vyvíjajúcej sa situácie.   V prípade, že vyhráš, okrem hlavnej odmeny ťa so sebou vezmeme na oba eventy: Night of Chances Business 2020 a Night of Chances IT 2021. Vstup budeš mať zadarmo, aktívne sa zúčastníš príprav eventu a v priebehu NoCi budeš môcť priamo dozerať na realizáciu svojich nápadov na stánku.


ADDITIONAL INFORMATION:

Podľa čoho budeme Challenge vyhodnocovať?

1. Inovatívnosť

2. Realizovateľnosť

3. Forma spracovania

Kto bude Challenge vyhodnocovať? 

Porota pozostáva z odborníkov na HR a externú komunikáciu zamestnávateľskej značky.
WINNERS

Ivona Kožehubová
1st place