time remaining
status COMPLETED
sharing
REWARDS
1.  300 EUR

Navrhni komunikačnú stratégiu prvého kontaktu študenta s Tatra bankouPredstav si, že komunikačná stratégia, ktorú vytvoríš, sa dostane ku študentom na celom Slovensku. Staň sa súčasťou najinovatívnejšej banky, podieľaj sa na tvorbe digitálneho sveta.

Tak ako sa dnes dá ľahko dostať k novej hudbe, gamingu, či čomukoľvek inému, je rovnako jednoduché otvoriť si Študentský účet v Tatra banke. Stačí mať v ruke mobil. V Tatra banke chceme, aby študenti dokázali využívať všetky naše služby v rámci ich Študentského účtu rovnako rýchlo a jednoducho.


CHALLENGE


Od Teba chceme, aby si navrhol/navrhla komunikačnú stratégiu prvého kontaktu študenta s Tatra bankou tak, aby zachytávala všetky možnosti využívania našich produktov a služieb, ktoré sú zaujímavé práve pre cieľovú skupinu študentov ako si Ty.

Navrhni inovatívnu a efektívnu komunikačnú stratégiu, ktorej výsledkom bude informovaný študent, schopný naplno využívať všetky vychytávky v rámci svojho novootvoreného Študentského účtu, ktorý bude zároveň aj jeho hlavným účtom. V rámci toho bude vedieť:

  • platiť s kartou (online alebo u obchodníka)
  • prijímať na účet výplatu z brigád či vreckové od rodičov
  • posielať peniaze za ubytovanie alebo za mobil
  • vyberať peniaze z bankomatu mobilom
  • prihlasovať sa do appky TB a sledovať tam komunikáciu
  • vyrovnať sa s kamošom cez appku VIAMO a podobne

V rámci tejto úlohy navrhni formu komunikácie, jej umiestnenie v čase ako aj komunikačné kanály, na ktorých bude obsah umiestnený. Zameraj sa na digitálny priestor: e-maily, SMS-ky, push notifikácie v mobilnej appke, komunikáciu v internet bankingu atď. Vieš prísť s novými kanálmi? Tvoju kreativitu nebudeme obmedzovať.

AKO NA TO?

Naštuduj si všetky potrebné informácie o produkte Študentský účet. Preskúmaj náš web a sociálne siete. Navnímaj brand Tatra banky. Okrem toho určite dobre spoznaj cieľovú skupinu, pre ktorú budeš tvoriť komunikačnú stratégiu – študenti stredných aj vysokých škôl. Lebo to je základ úspechu. Napríklad tak, že urobíš prieskum medzi svojimi spolužiakmi a kamarátmi.

Svoje návrhy nám dodaj vo forme prezentácie, v ktorej nezabudni popísať aj to, čo Ťa pri práci inšpirovalo. Vo svojej kreativite sa neobmedzuj.

Píš texty, vytváraj vizuály, natáčaj videá, kresli storyboardy, skladaj modelové SMS-ky či e-maily a pod. Pri práci však dbaj na neprerušený flow/postupnosť komunikovaného obsahu. Sústreď sa tiež na celkový vzhľad a formu výsledku. Už teraz sa tešíme na Tvoje riešenie. V prípade, že práve Ty postúpiš do užšieho výberu, budeš môcť svoj návrh detailnejšie odprezentovať počas online stretnutia v Tatra banke, ktoré prebehne v januári 2021. Presný čas ešte upresníme.


ADDITIONAL INFORMATION:

Podľa čoho budeme Challenge vyhodnocovať?

1. Kreativita

2. Súlad s brandom Tatra banky   

3. Forma spracovania 

KTO BUDE CHALLENGE VYHODNOCOVAŤ?

Porota pozostáva z odborníkov na študentský segment, marketing, produkty a komunikáciu.

POMOCNÉ LINKY:

https://www.tatrabanka.sk/sk/personal/

https://www.tatrabanka.sk/sk/personal/ucet-platby/studentsky-ucet/

https://tatraacademy.sk/?source=cyklovac

https://www.tatrabanka.sk/sk/zivotne-momenty/denne-externe-studium-poplatky-financovanie/WINNERS