time remaining
status COMPLETED
sharing
REWARDS
1.  iPad + mesačná stáž v Private banking Tatra banky
2.  Mesačná stáž v Private banking Tatra banky

Tatra banka Private banking ChallengeTatra banka hľadá šikovného mladého človeka na svoje prestížne oddelenie Private Banking. Vyrieš tento challenge a získaj mesačnú stáž, ku ktorej sa len tak nedostaneš!
Tatra banka ponúka službu Private banking ako nadštandardnú úroveň starostlivosti v oblasti financií. Rieši individuálne potreby a požiadavky svojich klientov, pričom neustále sleduje vývoj trhu, prognózy a vyhliadky, vďaka čomu dokáže každú príležitosť okamžite využiť.

Tatra banka chce vidieť teba ako by si riešil požiadavky klientov private banking. Ukáž svoje schopnosti a zvládni tento challenge!

CHALLENGE


Predstav si, že si Private Banker a máš klienta, ktorého mesačný príjem je 10 000,- EUR. S rodinou je už dobre situovaný a teraz chce pomôcť svojim rodičom, aby im zabezpečil pokojný a príjemný dôchodok. Má však problém, jeho rodičia nechcú "brať" peniaze od svojho syna.


Tvojou úlohou je oboznámiť sa s Private Bankingom Tatra banky, jeho službami a produktami tak, aby si dokázal navrhnúť čo najlepšie riešenie klientovej požiadavky.


Svoje riešenie odovzdaj ako PowerPoint prezentáciu pre svojho klienta Private Bankingu.


ADDITIONAL INFORMATION:

Vo svojom riešení môžeš použiť všetky voľne dostupné informácie, obrázky a grafy. Ako jeden zo zdrojov informácií ti môžu poslúžiť aj stránky spoločnosti Tatra banka, a.s.


http://www.tatrabanka.sk/sk/private/private-banking.html


WINNERS

Filip Kvasna
1st place
Peter Pinnel
2nd place