PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.

                 

                 PwC je najväčšia poradenská spoločnosť na Slovensku


Sme sieťou firiem v 157 krajinách a viac ako 257 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Naším zámerom je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. 

Poznáme biznis a firemné procesy najlepšie vďaka unikátnej kombinácii finančných, procesných a IT expertov pod jednou strechou a preto vieme nielen navrhnúť, ale aj zrealizovať na mieru šité digitálne riešenia pre zefektívnenie biznisu a procesov našich klientov.

Od automobilového priemyslu, cez banky, finančné služby, servisné centrá. Od rodinných firiem až po nadnárodné korporácie. O kľúčové odvetvia a firmy sa v PwC Slovensko stará viac ako 700 profesionálov už viac ako 25 rokov. V najväčšej poradenskej firme na Slovensku, v ktorej sa prepájajú znalosti lokálneho prostredia s know-how medzinárodnej siete, prinášajú viaceré špecializované tímy svojim klientom služby z oblasti auditu, daní a poradenstva. 


Spoznajte nás bližšie: https://www.pwc.com/sk/sk.html

Prečo môže byť pre vás PwC ideálnym štartom kariéry?  Viac na Kariéra v PwCCONTACT: Twin City Business Centre A, Karadžičova 2 // Bratislava // 815 32 // Slovakia
Industry
Financial Services - Diversified
Location
Slovakia

ACTIVITY